bochulyakpartners@gmail.com
(097) 915-07-56

Новина

Завжди раді допомогти своїм клієнтам у добрій та благородній справі😀😀😀

Початок співпраці департаменту освіти і науки ЛОДА та IT компанії «Перевага Технологій» – нові можливості для студентів Львівщини.
Нещодавно за сприяння голови Львівської ОДА Максима Козицького відбулась зустріч представників департаменту освіти і науки Львівської ОДА з засновником IT компанії – ТОВ «Перевага Технологій» Андрієм Босаком.
Компанія заснована восени 2020 р. у Львові, як партнер IT-компанії JET BI – провідного постачальника нових технологічних рішень для бізнесу на платформах Salesforce і SAP.
Підприємство займається розробкою і впровадженням рішень для автоматизації бізнесу, спеціалізується на CRM і BI системах, створює власні продукти, в тому числі: управління паркувальним і офісним простором, конкурентний аналіз, стимулювання корпоративної культури.
⠀⠀
На зустрічі обговорено можливості співпраці ТОВ «Перевага Технологій» з Департаментом освіти і науки Львівської ОДА і навчальними закладами Львова та області з метою підготовки чи перепрофілювання IT-фахівців на базі навчальних закладів, забезпечення навчальним матеріалом, новітніми методиками.
Директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска, в свою чергу, пообіцяв сприяти розвитку ініціативи з проведення освітніх заходів і створення науково-дослідної лабораторії та StartUp Hub.

Підсумками зустрічі стало налагодження контактів з завідувачем кафедри адміністративного та фінансового менеджменту НУ «Львівська політехніка», очільником Tech StartUp School і Наукового парку SID City Назарієм Подольчаком (Назар Подольчак), а також низкою закладів профтехосвіти серед яких: Львівський коледж інфокомунікацій НУ «Львівська політехніка», ДНЗ “Львівське вище професійне училище інформаційно-комп’ютерних технологій” та Львівський фаховий коледж харчової і переробної промисловості Національного університету харчових технологій.

Студенти цих навчальних закладів отримали можливість пройти спеціальні навчальні курси організовані ІТ компанією, кращим з випускників курсів буде запропоновано хорошу роботу з гідною оплатою праці.