bochulyakpartners@gmail.com
(097) 915-07-56

Адміністративне право та процес

Адміністративне право та процес

Майже щодня ми стикаємось з органами влади, починаючи із заяв в комунальні підприємства, звернень в місцеві органи самоврядування, оформлень документів, отримання заробітної плати, пенсії і т.д. Це означає, що уникнути будь-яких контактів з адміністративним апаратом не вдається не лише різноманітним організаціям чи підприємствам, а й звичайним громадянам. При цьому розібратись у законодавстві та цілій системі правил під силу лише досвідченому юристу, саме тому у разі виникнення суперечок, конфліктів та інших проблем, варто звернутись за допомогою.

Адвокат з адміністративного права зможе допомогти вам оскаржити рішення, дії чи бездіяльність органів державної влади. Також досить часто у підприємців виникають суперечки щодо захисту прав та інтересів компанії. Список питань, у вирішенні яких можуть допомогти вам наші фахівці дуже великий, серед основних послуг у цій сфері виокремити наступне:

  • консультації в усній та письмовій формах;
  • оскарження незаконних дій чи бездіяльності посадових осіб та дій органів державної влади у судовому порядку;
  • представництво ваших інтересів в органах державної влади чи суді;
  • кваліфікована відповідь на запити державної податкової служби;
  • суперечки щодо відшкодування ПДВ;
  • оскарження актів податкової перевірки та податкових рішень;
  • супровід на етапі виконання рішення суду.

Надзвичайно актуальними на сьогоднішній день стали питання оскарження дій посадових осіб при проведенні перевірок державною архітектурно-будівельною інспекцією, державною фіскальною службою, інспекцією праці та інших контролюючих органів.

Можете бути впевнені, що отримаєте кваліфіковану допомогу та найбільш ефективне вирішення проблем, що виникають.